ayakkabi-dolaplari6

Ayakkabı Dolabı Modelleri

Ayakkabı dolabının avantajları: Ayakkabı dolabının ev için bir çok avantajı bulunuyor.Bunların başında kapalı modellerde ayakkabı dolabı alırsanız evde ayakkabının kötü kokusunun yayılmasına engel olabilirsiniz.Ayakkabı dolabının başka avantajlı yönlerinden biriyse ayakkabıların daha derli toplu durmasını sağlamasıdır.Ayakkabı dolabı sayesinde artık aradığınız ayakkabıyı bulmak o kadar zor olmayacaktır.Özellikle ayakkabı düşkünlüğü ile bilinen kadınların çok daha fazla işine yarayacağı kuşkusuz.
Portmanto ve ayakkabı dolabı: Portmanto ve ayakkabı dolapları birbirine çok fazla karıştırılan mobilyalardır.Portmantolarda ayakkabılık olduğu gibi askılıkta bulunur.Ayakkabı dolapları ise sadece ayakkabıları muhafaza etmek için kullanılır.Bu nedenle askılık gibi bir ihtiyacınız bulunmuyorsa portmanto almak yerine ayakkabı dolabı almak daha yerinde davranış olacaktır.Ayakkabı dolaplarında pek çok seçenek bulunur.Daha öncede değindiğimiz üzere kapalı olan, büyük yada küçük gibi farklı tiplerde ayakkabı dolapları bulmak mümkündür.Bunun dışında ayakkabı dolabı satan ikea, tekzen gibi yapı-market zincirlerinde farklı farklı ayakkabı dolapları bulabilmek mümkün oluyor.

Ayakkabı Dolabı Modelleri:

Küçük ve fonksiyonel oldukça kullanışlı ayakkabı dolabı.

Kapalı ayakkabı dolabı düşünüyorsanız tam size göre.

Çok daha büyük ayakkabı dolabına ihtiyacınız varsa işinize yaraması muhtemel model.

Çok fazla ayakkabım yok diyorsanız oldukça küçük yer kaplayacan ayakkabı dolabı modeli.

Ayakkabı dolabında dış görünüme önem veriyor ve modern tarzda birşeyler arıyorsanız size hitap eden ayakkabı dolabı.

Ayakkabı dolabının açık olması farketmez diyorsanız özel gözleri ile dikkat çeken rengarenk ayakkabı dolabı.

“Ayakkabı Dolabı Modelleri” için 3 yorum

  1. merhaba yukardan 5. ayakkabılık dolabının fiyatı ve nerden bulabirim öğrenebilirmiyim? birde dar holler için yer kaplamayan başka ayakkabı dolabı yada fortmanto modelleri varmı?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir