hevin-mobilya-oturma-gruplari2

Hevin Mobilya Oturma Grupları

Mobilyada Yeni Bir Anlayış Hevin Mobilya: Mobilya piyasasının yeni markalarından biri olan hevin mobilya çeşitli mobilya üretimi yapmakta ve bunları ülkenin çeşitli yerlerinde bulunan mağazalarında satışını gerçekleştirmektedir.Hevin mobilyanın yeni olduğunu belirtmiştik.Marka olarak sadece 7 yıllık geçmişi bulunmasına karşın hızla büyümekte ve hevin markasınının bilinirlilik oranı gittikçe artmaktadır.Hevin mobilya büyük üretim tesisinde halı, köşe takımları, panel mobilyalar,baza ve oturma grupları gibi pek çok farklı mobilya üretimi gerçekleştirmektedir.
Hevin Mobilyanın Kurumsal Anlayışı: Hevin mobilyanın vizyonu oldukça iddialı hevin mobilyanın kurumsal görüşü: ”modern teknolojiyi konfor ile birleştirerek müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde karşılamak” düşüncesini kendisine ilke edinmiş olan hevin mobilya toplam kalite anlayışını benimsemiştir.Hevin mobilyanın kataloğunda yer alan oturma gruplarından bazı modelleri şunlardır;
Hevin Mobilya Oturma Grupları:

Stil adını taşıyan bu oturma grubunda koyu rengin hakim olduğu dikkat çekiyor.Tasarım açısından ele alındığında ise oldukça farklı ve pek kolay rastlanamayacak estetik çizgilere sahip.

Flora adındaki hevin oturma grubu ise sıklıkla gördüğümüz modeller arasında yer alıyor daha standart oturma grubu düşünenler için oldukça iyi bir seçim olabilir.

Sadelikten hoşlananlara hitap eden bu oturma grubu baştan aşağı beyaz, renk illa beyaz olmak zorunda diyenlerin tam isteklerini yansıtıyor.

Hevin oturma gruplarından fiesta adındaki bu modelde ise beyazın olağanüstü tamamlayıcı renk olmasının ne kadar şık ve modern görünüme yol açtığının en açık ispatı.

Not: Gördüğünüz fotoğraflar hevin mobilyanın resmi sitesinden alınmış olup, sadece tanıtım amacıyla kullanılmıştır.Daha çok hevin mobilya oturma grubu modeller için ilgili firmanın resmi sitesini ziyaret etmeniz tavsiye edilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir