koctas-kitaplik4

Koçtaş Kitaplık Modelleri

Türkiye’de yapı market ve dekorasyon ürünlerinin çeşitliliği ve bolluğu açısından en büyüklerden olan koçtaşlarda pek çok farklı ürün bulmak mümkündür.Banyo, mobilya, beyaz eşya, halı, aydınlatma ve daha birçok kategoride koçtaşın ürünlerini bulabilmek mümkün olmaktadır.Koçtaşlarda bulabileceğiniz ürünlerden biriyse kitaplıklardır.Birbirinden farklı kapaklı, çok raflı çok değişik kitaplık modelleri koçtaşlarda.Daha ayrıntılı kitaplıklar için koçtaş yapı marketlerini ziyaret etmeyi unutmayınız.
Koçtaş kitaplık:

Görünüm açısından son derece şık ve oldukça kullanışlı görünen koçtaş kitaplık.

Sürgülü kapağı ile dikkat çeken kitaplık dışında başka eşyalarda koymaya müsait olan belarus isimli koçtaş kitaplık modeli.

Yine tasarımın ön planda olduğu farklı biçimlendirilmiş rafların oldukça farklı hava kattığı kitaplık modeli.

Diğerlerine kıyasla oldukça sade çekmecesi de bulunan astoria isimli 5 raflı kitaplık modeli.

Yine üsttekine benzer ama bu modelde çekmece özelliği bulunmuyor.Sadece kitaplarını koymayı düşünen ve tasarımı arka planda tutanlar için kullanışlı koçtaş kitaplığı.

Daha fazla koçtaş kitaplık modelleri için koçtaşın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.Koçtaşın sitesinden hem fiyatları da görebileceğiniz gibi siparişi de aynı adresten verebilirsiniz.Koçtaşın internet sitesi: Koctas.Com.Tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir