Koçtaş Kitaplık Modelleri

Türkiye’de yapı market ve dekorasyon ürünlerinin çeşitliliği ve bolluğu açısından en büyüklerden olan koçtaşlarda pek çok farklı ürün bulmak mümkündür.Banyo, mobilya, beyaz eşya, halı, aydınlatma ve daha birçok kategoride koçtaşın ürünlerini bulabilmek mümkün olmaktadır.Koçtaşlarda bulabileceğiniz ürünlerden biriyse kitaplıklardır.Birbirinden farklı kapaklı, çok raflı çok değişik kitaplık modelleri koçtaşlarda.Daha ayrıntılı kitaplıklar için koçtaş yapı marketlerini ziyaret etmeyi unutmayınız.
Koçtaş kitaplık:

Görünüm açısından son derece şık ve oldukça kullanışlı görünen koçtaş kitaplık.
koctas kitaplik Koçtaş Kitaplık Modelleri

Sürgülü kapağı ile dikkat çeken kitaplık dışında başka eşyalarda koymaya müsait olan belarus isimli koçtaş kitaplık modeli.

koctas kitaplik2 Koçtaş Kitaplık Modelleri

Yine tasarımın ön planda olduğu farklı biçimlendirilmiş rafların oldukça farklı hava kattığı kitaplık modeli.

koctas kitaplik3 Koçtaş Kitaplık Modelleri

Diğerlerine kıyasla oldukça sade çekmecesi de bulunan astoria isimli 5 raflı kitaplık modeli.

koctas kitaplik4 Koçtaş Kitaplık Modelleri

Yine üsttekine benzer ama bu modelde çekmece özelliği bulunmuyor.Sadece kitaplarını koymayı düşünen ve tasarımı arka planda tutanlar için kullanışlı koçtaş kitaplığı.

koctas kitaplik5 Koçtaş Kitaplık Modelleri

Daha fazla koçtaş kitaplık modelleri için koçtaşın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.Koçtaşın sitesinden hem fiyatları da görebileceğiniz gibi siparişi de aynı adresten verebilirsiniz.Koçtaşın internet sitesi: Koctas.Com.Tr

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

 


Sayfa başına git