merinos-oturma-grubu-modelleri5

Merinos Oturma Grupları

Merinos denilince aklımıza doğrudan halı gelir.Merinos halılar ile bilinen marka olmasına karşın son dönemlerde mobilya ile de bilinmeye başlamıştır.Zira halı üretiminden mobilya üretimi yapmaya daha geç başlamıştır.Halı sektöründe oldukça köklü geçmişe sahipken mobilya alanında sadece 5 yıllık geçmişe sahiptir.Buna rağmen halı sektöründe yaşadığı başarının ardından mobilya alanında da bu başarısını devam ettirme amacında olan merinos çeşitli mobilya ürünleri üretmektedir.Merinosun ürettiği mobilyalar arasında yatak odası takımları, yemek odası ve köşe takımı gibi irili ufaklı pek çok mobilya ürünü bulunmaktadır.Mobilya sektöründe de hızlı büyüyen ve adından söz ettirmeye başlayan merinos mobilyanın oturma grupları modellerinden bazıları aşağıdaki görsellerde sizlere sunulmuştur.
Merinos mobilya oturma grupları:
Merinos oturma gruplarından en çok göze çarpan detay elbette tasarım açısından son derece estetik ve çağdaş çizgilerde olmasıdır.Mobilya alanında çok yeni olsa bile ne kadar ileri ve yenilikçi olduklarının kanıtı dizayna verdikleri önemden belli olur.Ayrıca sadece belli tarza sahip insanlara değil oldukça geniş perspektifte insanlara hitap etmektedir.Sizde inceledikçe buna kanaat getirebilirsiniz.
İki rengin uyumu son derece hoş ve güzel bir oturma grubunun ortaya çıkmasını sağlamış.Beyazın yanında aykırı renkler son derece freş durur.Bu oturma grubunda da onu görmek mümkündür.
(Görselleri büyütmek için resmin üzerine tıklayabilirsiniz.)


Daha sade renk sevenlerin tam tazına uygun olabilecek oturma grubu.

Beyaz renk saflığın ve temizliğin rengi olmuştur.Bu rengi evlerinde oturma gruplarında kullanmak isteyenler için beyaz oturma grubu.

Merinos mobilyanın maksi oturma gruplarından bir örnek.Daha klasik renklerden oluşan oturma grubunda parlak kumaş kullanılmış.

Daha genç işi arıyorum bunlar benim yaşıma uymuyor diyorsanız merinosun majör isimli serisinden daha çok gençlere ve evleri daha küçük olanlara hitap eden oturma grubu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir